skyatlas live vertical resize

Canlı Dikey Ölçeklendirme

Otomatik Ölçeklendirme SkyAtlas'ın patentli bir teknolojisidir. Bu teknoloji sayesinde sunucularınızın kaynak ihtiyaçları gerçek zamanlı olarak takip edilir ve mevcut sunucularınızın işlemci ve bellek değerleri otomatik olarak artırılabilir ya da azaltılabilir (live vertical scaling). Üstelik bulut sunucu boyutunuz değişirken reboot yaşanmaz, tüm uygulamalarınız herhangi kesintiye uğramadan çalışmaya devam eder.

Yoğunluk yaşanan zamanlar için önceden herhangi bir planlama yapmanıza veya müdahale etmenize gerek kalmaz. Uygulamalarınız ihtiyaç duyduğu maximum performans ile çalışırlar. Benzer şekilde kaynak kullanımının azaldığı zamanlarda da işlemci ve bellek değerleriniz düşürülerek maliyetleriniz minimuma iner. SkyAtlas'ta satın aldığınız kapasite için değil, kullandığınız kapasite için ödeme yaparsınız. Ayrıca sistem yönetimi için zaman/kaynak ayırmanıza gerek kalmadığı için daha önemli işlere odaklanma fırsatı bulursunuz.

  • Sadece kullandığınız kadarını ödersiniz
  • Yoğunluk zamanları için planlama yapmanıza ve gereksiz yatırım yapmanıza gerek kalmaz
  • Bulutta ölçekleme yapabilmek için uygulamalarınızı ve altyapınızı değiştirmenize gerek kalmadan anında ölçeklemenin avantajlarından yararlanırsınız